main ubb ut usamv uad umf liceu

Specialitatea,
anul si nivelul de studii
Nume, Prenume

Date
de contact

Facultatea de Business

Administrarea Afacerilor
Anul III, Licenta
Elena Biciuc
flag ro  748252786
mail  elenabiciuc@yahoo.com
yahoo id  elenabiciuc 

Facultatea de Drept

Drept
Anul III, Licenta
Soltoian Ion
flag md  79200718
flag ro  756415214
mail  n3lsk1@yahoo.com
yahoo id  n3lsk1

Facultatea de Istorie si Filosofie

Relatii Internationale
si Studii Europene
Anul II, Licenta
Codreanu Nadejda
flag md  79647997
flag ro  756713270
mail  nadejdacodreanu@yahoo.com
yahoo id  nadejdacodreanu
skype  nadejdacodreanu
Relatii Internationale
si Studii Europene
Anul II, Licenta
Pozneac Dinu
flag md  68393543
flag ro  744279716
mail  dinutzyd@yahoo.com
yahoo id  dinutzyd
skype  fock-uss

Facultatea de Litere

Engleza-Franceza
Anul II, Licenta
Mocate Valentina
flag md  69970910
flag ro  748960072
mail  vmocate@gmail.com
yahoo id  mocatev_me
Engleza-Japoneza
Anul II, Licenta
Vitu Elena
flag md  69502354
flag ro  743898831
mail  vituelena@yahoo.com
yahoo id  vituelena
skype  nutela2008

Facultatea de Matematica
si Informatica

Informatica
Anul III, Licenta
Denis Postu
flag md  68009123
flag ro  746510456
mail  denis.postu@yahoo.com
yahoo id  denis.postu
skype  denis.postu

Facultatea de Psihologie si Stiinte ale Educatiei

Pedagogie
Anul II, Licenta
Vornicescu Olga
mail  vornicescu_olga@yahoo.com
yahoo id  vornicescu_olga

Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor

Finante si Banci
Anul III, Licenta
Chitic Camelia
flag md  68157232
flag ro  751654303
mail  memeiutsa00@yahoo.com
yahoo id  memeiutsa00
Afaceri Inernationale
Anul II, Licenta
Ana Bacioi
flag md  79239986
flag ro  742991600
mail  ana.bacioi@yahoo.com
yahoo id  anychka_9191
skype  ana.bacioi
Contabilitate si Informatica de Gestiune
Anul III, Licenta
Jovmir Cristina
flag md  69573912
flag ro  746773552
mail  jovmir_k@yahoo.com
Banci si Piete de Capital
Anul II, Master
Andrei Schendra
flag ro  751754626
mail  andrei.schendra@gmail.com
Finante Banci
Anul III, Licenta
Lungu Victor
flag md  69868326
flag ro  757470919
mail  dz2_2@yahoo.com
yahoo id  dz2_2
skype  lvvdz2
Management
Anul II, Licenta
Ipati Iulia
flag md  69635866
flag ro  760418960
mail  ipati.iulia@yahoo.com
yahoo id  insolence_no_sex
Contabilitate si Informatica de Gestiune
Anul III, Licenta
Chiperi Mihaela
flag md  69294575
flag ro  761799638
mail  simpludomino@yahoo.com
yahoo id  simpludomino
Finante si Banci
Anul II, Licenta
Oanta Mihaela
mail  micka590@yahoo.com
yahoo id  micka590
skype  picassomik
Finante si Banci
Anul II, Licenta
Popescu Luminita
mail  hazel_eyes158@yahoo.com
yahoo id  hazel_eyes158
skype  hazel_eyes158

Facultatea de Stiinte Politice, Administrative si ale Comunicării

Jurnalism
Anul III, Licenta
Cojocaru Ana
flag md  60009123
flag ro  756278030
mail  ana.cojocaru@gibcluj.ro
yahoo id  anutza_cojocaru
skype  anacojocaru99
Administratie Publica
Anul II, Licenta
Cretu Stefan
flag md  79335435
flag ro  746985684
mail  cretu.stefan@gibcluj.ro
yahoo id  stk770
skype  stef8n1
Administratie Publica
Anul II, Licenta
Bruma Irina
flag md  69771966
flag ro  749342040
mail  irinushka1991@mail.ru
yahoo id  irinutsa79
skype  irinushka87
Administratie Publica
Anul II, Licenta
Naghit Natalia
flag md  68219771
flag ro  749363232
mail  celssiss@yahoo.com
yahoo id  celssiss
skype  celssiss
Administratie Publica
Anul II, Licenta
Tugutchi Alina
flag md  69336846
flag ro  746079067
mail  alinush_md@yahoo.com
skype  alina4ik
Publicitate
Anul II, Licenta
Orlov Ana
flag md  60076772
flag ro  748751409
mail  orlov.ana@gmail.com
yahoo id  ankutza666
skype  any4ka_moya

Facultatea de Studii Europene

AEMP
Anul II, Master
Daniela Cervinschi
flag ro  742845810
mail  daniela_cervinschi@yahoo.com
yahoo id  heeracklia32
Administraţie Europeană
Anul II, Licenta
Opinca Elena
flag md  69400446
flag ro  752567660
mail  elena.opinca@yahoo.com
yahoo id  elena.opinca
skype  elena.opinca
Relatii internationale si studii europene
Anul II, Licenta
Struc Daria
flag ro  756728208
mail  swifty_girl04@yahoo.com
yahoo id  swifty_girl04
Relatii internationale si studii europene
Anul II, Licenta
Alina Tcaci
flag md  79174214
flag ro  756400366
mail  alinkatka1@yahoo.com
yahoo id  alinkatka1
Relatii internationale si studii europene
Anul II, Licenta
Cheptea Iuliana
mail  jul_ia_smile@yahoo.com
yahoo id  jul_ia_smile
Relatii internationale si studii europene
Anul II, Licenta
Cristina Gradinaru
flag ro  753196369
mail  g.crisu@yahoo.com
yahoo id  g.crisu
Managementul Institutiilor Europene
Anul II, Master
Mihai Pop
mail  mariusmihai.pop@gmail.com
yahoo id  mariusmihai84

 

 

 

Comentarii

Comentat de Dorutza | 2012-04-26
Vad ca la Fac. de Fizica nu e nimeni pe lista....
*
*
Adunati 1 si 4.*

Inapoi